marek petruska

21. kvě 20211 min

Tak už zase hrajeme !!!

Po skoro roce se postavila starší přípravka na trávník k zápasu, sice jen k přátelskému, ale konečně to bylo pro kluky dlouho očekávané zpestření.

"Zaprvé bych chtěl poděkovat všem rodičům, že nám i v době Covidu posílají děti na trénink v hojném počtu. Zápas hodnotím kladně, ukázal nám, že mají všichni pořád chuť do hry a chtějí se zlepšovat. První půle byla z naší strany kombinační, ale bez zakončení. Musím pochválit naše kluky (a Elišku :-)) za to, že hráli co jsme chtěli, sice po první půlce odešli po fyzické stránce, ale to všechno se napraví v průběhu léta, kdy budeme část tréninku zaměřovat na fyzičku. Velkou pochvalu musím udělit našemu brankáři Maxovi, který ukázal že pokud se tréninku bude věnovat vyroste z něho výborný brankář. Ale obrovskou pochvalu si zaslouží celý tým!!"

"Jsme rádi, že můžeme kluky trénovat a vidět jejich zlepšení.", hodnotil zápas jeden z trenérů Robin Cahel.

branky: Dominik Šustek, Jan Mrkva

soupiska: Maxmilián Staněk, Filip Vašíček, Eliška Mrkvová (c), Jan Mrkva, Tomáš Martínek, Vojta Petruška, Tobík Petruška, Tomáš Cigánek, Vojta Bárta, Lukáš Grygar, Dominik Šustek, František Kovařík