top of page

Plánované akce k výročí 50 let klubu

Letošní jaro bude ve znamení oslav 50 let založení našeho klubu. Chystáme pro vás řadu zajímavých akcí včetně bohatého doprovodného programu. Tady je ochutnávka těch hlavních, které nesmí chybět ve vašich kalendářích.V květnu zahajujeme v pátek 13tého fotbalovou zábavou, která se uskuteční jako náhrada za zrušený letošní ples. Můžete se těšit opět na skvělého DJ, který si podmaní kulturní dům ve Vršovicích.


Za další 2 týdny se můžete těšit na naši hlavní akci, a to sérii přípravných zápasů jednotlivých věkových kategorií, která vyvrcholí odpoledním zápasem staré gardy TJ Raduň, která vyzve legendy SFC Opava... Až bude tráva hořet :-) To vše v sobotu 28.5. na našem hřišti pod zámkem.


V neděli 12.6. budeme pokračovat tradiční akcí, fotbalovým mačem Svobodní vs. Ženatí. A v neposlední řadě se můžete opět těšit na Den obce, který organizačně zajišťujeme. Navíc letos také s pořádáním turnaje pro naše nejmenší. Vše vypukne v sobotu 18.6.


Od dubna až do června budeme navíc každý víkend hostit na našem zrekonstruovaném hříšti mistrovské zápasy našich mužů a dorostenců. Nově bude hracím dnem, až na vyjímky, sobota.


Těšíme se na vaši podporu a hojnou účast.


Fotbalu zdar !!!

146 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page