• michalrubej

Raduňští dorostenci nadělili Kravařím bůra.

Aktualizace: 31. srp 2020Střely: 8:15

Střely na bránu: 4:9

Rohy: 11:11

Fauly: 10:7

Offside: 1:0


Hosté vyběhli do zápasu v této sestavě:Na lavičce byli připraveni Stuchlík, Vašíček, Havrlant, Kubík, Věntus, Orlík a Matoušek.Hned v první minutě měl domácí celek velký tlak v šestnácté hostí, kdy měl gólman Lhotský několik zákroků. Následným výhozen brankáře Lhotského šel do brejku Fajkus, který svůj únik obraně otevřel skóre dnešního zápasu.

Po rohovém kopu hostí v 5’ se míč odrazil zpět k Fajkusovi, který přihrávkou do vápna našel osamoceného Hermanna, který se většinou z této pozice nemýlí. 0-2

V 17’ došlo ke ztrátě míče u domácí šestnáctky, po ztrátě se domácí dostali do brejku, který zneškodnil Lhotský na rohový kop pro domácí.

28’ a po raduňské standartce došlo ke kontaktu Bartuska s domácím brankářem, který na míč nedosáhl, následně se míč dostal k osamocenému Stružíkovi, který se nemýlil do prázdné branky.

Ve 44’ vytáhl krásným zákrokem střelu brankář Lhotský, která měla parametry skončit v bráně.


POLOČAS 0:3

V 46’ po faulu a následném přímém kopu zvýšil na 0:4 pro Raduň Hermann, který hlavou mířil mezi tři tyče. Jeho pokus dokázal brankář na poprvé zlikvidovat, na odraz byl už krátký.

V 58’ našel Stružík na lajně volného Laučka, který utekl po lajně, ale bránu překopl o dobré 3 metry.

V 60’ si o míč na lajně řekl Fajkus, který se pohotovou kličkou zbavil obránce, potáhl sám a přihrávkou pod sebe našel volného Bartuska, který to měl do prázdné brány jednoduché.

V 62’ znovu hledal Fajkus přihrávkou do vápna Bartuska, který bohužel sám před brankářem netrefil bránu.

V 70’ šel ze hřiště autor jedné branky Lukáš Bartusek, nahradil ho Vašíček.

V 75’ došlo k dalšímu střídání zápasu, dolů šel Stružík, kterého nahradil Kubík.

V 83’ došlo k dvojímu střídání, dolů šel Vícha s Beránkem, nahoru šel Stuchlík a Věntus.

V 86’ dochází k dalšímu střídání, dolů jde Pracný a Fajkus, nahoru přichází Orlík a Matoušek.

V 88’ jde dolů Lauček, místo něj jde nahoru Havrlant.


Dnešní zápas skončil 0:5 pro raduňské borce, kteří si připisují třetí výhru v řadě a nachází se momentálně na druhém místě tabůlky za o skóre lepším Krnovem. Nutno podotknout, že brankář Lhotský udržel při své premiéře v dresu Raduně nulu, díky tomu výrazně pomohl k dnešnímu pohodlnému vítezství na horké kravařské půdě.


Příští týden se dorost představí proti týmu z Vítkovic, hraje se ve 12:00.

Komentář trenéra Raduně (Jirka Kubánek):


,,Do Kravař jsme přijeli přípraveni na kvalitního soupeře. Od začátku jsme chtěli hrát aktivně a ofenzivně a taky se nám podařilo hned z úvodu utkání 2x skórovat a vedli jsme o dvě branky. Stale ještě nemáme sestavu kompletní a s trenerem Bobem hledáme ideální variantu, dost se klukům věnuji i po takticke strance. Obrana nám dnes fungovala velice dobře a soupeře jsme během utkání nepustili do vyloženě šance. Kravaře hrozily ze střední vzdálenosti kvalitní střelbou, ale v bráně nám výborně chytal Robin Lhotský. Jeho výkon hodnotíme na výbornou a hovoří v jeho prospěch i čisté konto. Soupeř si nebyl jistý v obraně, když jsme vyvíjeli na ně tlak, tak chybovali a my si vytvářeli spoustu brankových příležitostí. Celkově náš výkon hodnotím jako výborný, ale vždy je na čem pracovat a zlepšovat se. Jediné co mě mrzí jsou neproměněné vyložené šance z druhé půle, kdy pod vlivem jasného vítězství jsme nekoncentrovaní a zahodíme jasné šance. Za oba trenéry děkuji všem klukům za pracovitý výkon okořeněny vítězstvím.‘’

130 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tělovýchovná Jednota Raduň,z.s.

Ve Mlýně 290

Raduň

747 61

email: radunfotbal@seznam.cz

© 2020 by Máros.

číslo konta - 107-9458770227/0100

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now