Starší přípravka zahájila sezónu úspěšně výhrou nad béčkem SFC Opava

Aktualizace: 5. říj 2020

V průběhu celého zápasu si naši borci udržovali mírné vedení a v poločase vedli 7:5. V hektické koncovce, kdy útok střídal útok se koneční skóre zastavilo na 10:10. Následoval penaltový rozstřel, kdy hlavně díky famóznímu výkonu našeho gólmana Patrika Plachkého, jsme urvali všechny mistrovské body.

Golově zazářil se 6 góly Filip Vašíček, ke kterému se po 2 gólech přidali i Tobík a Vojta Petruškovi. Ostatní hráči svou bojovností potvrdil dobrý výkon celého týmu a rostoucí formu našich mladých nadějí do dalších zápasů.

P. S. Hroznovému cukru zdar :-)90 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tělovýchovná Jednota Raduň,z.s.

Ve Mlýně 290

Raduň

747 61

email: radunfotbal@seznam.cz

© 2020 by Máros.

číslo konta - 107-9458770227/0100

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now