top of page

Tak už zase hrajeme !!!

Po skoro roce se postavila starší přípravka na trávník k zápasu, sice jen k přátelskému, ale konečně to bylo pro kluky dlouho očekávané zpestření.


"Zaprvé bych chtěl poděkovat všem rodičům, že nám i v době Covidu posílají děti na trénink v hojném počtu. Zápas hodnotím kladně, ukázal nám, že mají všichni pořád chuť do hry a chtějí se zlepšovat. První půle byla z naší strany kombinační, ale bez zakončení. Musím pochválit naše kluky (a Elišku :-)) za to, že hráli co jsme chtěli, sice po první půlce odešli po fyzické stránce, ale to všechno se napraví v průběhu léta, kdy budeme část tréninku zaměřovat na fyzičku. Velkou pochvalu musím udělit našemu brankáři Maxovi, který ukázal že pokud se tréninku bude věnovat vyroste z něho výborný brankář. Ale obrovskou pochvalu si zaslouží celý tým!!"

"Jsme rádi, že můžeme kluky trénovat a vidět jejich zlepšení.", hodnotil zápas jeden z trenérů Robin Cahel.

branky: Dominik Šustek, Jan Mrkva

soupiska: Maxmilián Staněk, Filip Vašíček, Eliška Mrkvová (c), Jan Mrkva, Tomáš Martínek, Vojta Petruška, Tobík Petruška, Tomáš Cigánek, Vojta Bárta, Lukáš Grygar, Dominik Šustek, František Kovařík

90 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page