III.třída - muži sk.B
MUŽI // neděle // 11.9. 2020 // 15:00
Mistrovský zápas // RADUŇ
logo.png
logo_pusta_polom.png

TJ RADUŇ

SPORT - CLUB PUSTÁ POLOM "B"

6 : 8

střelci branek:

8. Stružík Nikolas, 16. Staněk Daniel, 33. Píšala Michal, 45. Kalus Jiří (pen.), 66. Staněk Daniel, 75. Dudek Lukáš (pen.)

MUŽI // neděle // 4.10. 2020 // 15:30
Mistrovský zápas // RADUŇ
logo.png
logo_hradec.png

TJ RADUŇ

TJ HRADEC n.M.

4 : 3

střelci branek:

12. Halátek Ondřej, 38. Kalus Jiří, 41. Stružík Nikolas, 90. Stružík Nikolas

MUŽI // sobota // 26.9. 2020 // 16:00
Mistrovský zápas //   HRABYNĚ
logo.png

TJ RADUŇ

logo_hrabyne.png

TJ SOKOL HRABYNĚ

0 : 4

střelci branek:

Krajský přebor - starší dorost
STARŠÍ DOROST // neděle // 11.10. // 10:00
Mistrovský zápas // PETŘKOVICE
logo.png
logo_petrkovice.png

TJ RADUŇ

FC ODRA PETŘKOVICE

4 : 0

střelci branek:

12. Píšala Michal, 52. Halátek Ondřej, 68. Halátek Ondřej, 88. Vícha František Václav

STARŠÍ DOROST // sobota // 3.10. 2020 // 10:00
Mistrovský zápas // SKŘIPOV
logo.png
logo slavia opava.png

TJ RADUŇ

SK SLAVIA OPAVA

1 : 3

střelci branek:

26. Bartusek Lukáš

STARŠÍ DOROST // sobota // 19.9. 2020 // 12:00
Mistrovský zápas // SKŘIPOV
logo.png
logo_hlubina.png

TJ RADUŇ

TJ UNIE HLUBINA

1 : 1

střelci branek:

35. Fajkus Lukáš

Krajský přebor - mladší dorost
MLADŠÍ DOROST // neděle // 11.10. // 12:15
Mistrovský zápas // PETŘKOVICE
logo.png
logo_petrkovice.png

TJ RADUŇ

FC ODRA PETŘKOVICE

2 : 5

střelci branek:

76. Matoušek Mikuláš, 79. Müller Filip

MLADŠÍ DOROST // sobota // 3.10. 2020 // 12:15
Mistrovský zápas // SKŘIPOV
logo.png
logo slavia opava.png

TJ RADUŇ

SK SLAVIA OPAVA

0 : 9

střelci branek:

MLADŠÍ DOROST // sobota // 19.9. 2020 // 10:00
Mistrovský zápas // SKŘIPOV
logo.png
logo_hlubina.png

TJ RADUŇ

TJ UNIE HLUBINA

0 : 7

střelci branek:

Okresní přebor starší žáci 1+10
STARŠÍ ŽÁCI // neděle // 11.10. 2020 // 10:00
Mistrovský zápas // DARKOVIČKY
logo.png
logo_darkovicky.png

TJ RADUŇ

FK DARKOVIČKY

7 : 0

střelci branek: 

18. Plachký Kryštof, 24. Nosek Daniel, 38. Míška Eliáš, 40. Beinhauer Petr, 55. Rubý Ondřej, 65. Smrž Saša (pen.), 69. Plachký Kryštof

STARŠÍ ŽÁCI // neděle // 27.9. 2020 // 10:00
Mistrovský zápas // RADUŇ
logo.png
logo_vavrovice.png

TJ RADUŇ

FK NOVA VÁVROVICE

5 : 2

střelci branek: 

11. Čech Josef, 37. Nosek Daniel, 44. Škuta Aleš, 47. Rubý Ondřej, 50. Škuta Aleš

STARŠÍ ŽÁCI // středa // 23.9. 2020 // 16:30
Mistrovský zápas // ŠTĚPÁNKOVICE
logo.png
logo stepankovice.png

TJ RADUŇ

TJ SOKOL ŠTĚPÁNKOVICE

4 : 3

střelci branek: 

9. Čech Josef, 36. Mura Vojtěch, 42. Rubý Ondřej, 69. Glazar Matyáš

Okresní soutěž mladší žáci 1+7
MLADŠÍ ŽÁCI // středa // 7.10. 2020 // 16:00
Mistrovský zápas // SKŘIPOV
logo.png
logo_velke_heraltice.png

TJ RADUŇ (SKŘIPOV)

TJ SOKOL VELKÉ HERALTICE

12 : 3

střelci branek: 

3. Kubánek Marek, 5. Komenda Ondřej, 7. Kubánek Marek, 22. Blair Alan, 23. Botlík Daniel, 26. Botlík Daniel, 28. Vašíček Pavel, 32. Kubánek Marek, 35. Vašíček Pavel, 41. Komenda Ondřej, 55. Vašíček Pavel, 60. Mrkva Jan

MLADŠÍ ŽÁCI // pondělí // 5.10. 2020 // 16:00
Mistrovský zápas // OPAVA
logo.png
logo_sfc.png

TJ RADUŇ (SKŘIPOV)

SFC OPAVA "C"

5 : 7

střelci branek: 

v zápise neuvedeno

MLADŠÍ ŽÁCI // neděle // 20.9. 2020 // 13:45
Mistrovský zápas // RADUŇ
logo.png
logo_steborice.png

TJ RADUŇ (SKŘIPOV)

TJ SOKOL STĚBOŘICE

2 : 1

střelci branek: 

14. Vašíček Pavel, 53. Vašíček Pavel

Starší přípravka 1+5 sk.C
PŘÍPRAVKA // pátek // 9.10. 2020 // 15:30
Mistrovský zápas // RADUŇ
logo.png
logo_slavkov.png

TJ RADUŇ

TJ SOKOL SLAVKOV

1 : 9 

střelci branek: 

42. Vašíček Filip

PŘÍPRAVKA // úterý // 6.10. 2020 // 16:00
Mistrovský zápas // HOLASOVICE
logo.png
logo_holasovice.png

TJ RADUŇ

TJ SOKOL HOLASOVICE

14 : 4 

střelci branek: 

3., 6., 15., 18., 19., 21. Petruška Tobiáš, 12., 25., Petruška Vojtěch, 24. Mrkvová Eliška, 43. Vašíček Fiip, 46. Mrkva Jan

PŘÍPRAVKA // sobota // 19.9. 2020 // 11:00
Mistrovský zápas // BUDIŠOV n.B.
logo.png
logo_budisov.png

TJ RADUŇ

TJ SPARTAK BUDIŠOV n.B.

3 : 14 

střelci branek: 

6. Petruška Vojtěch, 19. Mrkva Jan, 32. Petruška Tobiáš