III.třída - muži sk.B
MUŽI // neděle // 31.10.
Mistrovský zápas // Služovice
logo_sluzovice.png
logo.png

TJ RADUŇ

Služovice

5 : 0

střelci branek: 

MUŽI // sobota // 23.10.
Mistrovský zápas // Pustá Polom
logo_pusta_polom.png
logo.png

TJ RADUŇ

Pustá Polom

3 : 2

střelci branek: Hrbáč Pavel, Kalus Jiří

MUŽI // neděle // 17.10. 
Mistrovský zápas //   Chvalíkovice
logo_chvalíkovice.png
logo.png

Chvalíkovice

TJ RADUŇ

4 : 0

střelci branek: 

Krajská soutěž - dorost sk. A
DOROST // neděle // 31.10.
Mistrovský zápas // Dolní Lhota
logo_dolni_lhota.png
logo.png

TJ RADUŇ

2 : 3

střelci branek:

Hruška Lukáš, Orlík Martin, Fajkus Lukáš

DOROST // čtvrtek // 28.10.
Mistrovský zápas // Dolní Benešov
logo_dolni_benesov.png
logo.png

TJ RADUŇ

Dolní Benešov

2 : 1

střelci branek:

Fajkus Lukáš 

DOROST // neděle // 10.10.
Mistrovský zápas // Otice
logo.png
logo hermanice.png

TJ RADUŇ

Heřmanice

4 : 3

střelci branek:

Lukáš Fajkus 3x, Lukáš Orlík

Okresní přebor starší žáci 1+8
STARŠÍ ŽÁCI // čtvrtek // 21.10. 
Mistrovský zápas // Skřipov
logo.png

TJ RADUŇ

logo_litultovice.png

Litultovice

1 : 6

střelci branek: 

v zápise neuvedeni

STARŠÍ ŽÁCI // čtvrtek // 30.9.
Mistrovský zápas // Skřipov
logo.png
logo_holasovice.png

TJ RADUŇ

Holasovice

2 : 6

střelci branek: 

v zápise neuvedeni

STARŠÍ ŽÁCI // úterý // 28.9.
Mistrovský zápas // Skřipov
logo.png
logo_slavkov.png

TJ RADUŇ

Slavkov

0 : 4

střelci branek: 

Okresní přebor mladší žáci 1+7
MLADŠÍ ŽÁCI // čtvrtek // 28.10. 
Mistrovský zápas // Budišov n.B.
logo budisov_n_B.png
logo.png

TJ RADUŇ (SKŘIPOV)

Budišov n.B.

1 : 1

střelci branek: 

střelci v zápise neuvedeni

MLADŠÍ ŽÁCI // neděle // 3.10. // 9:00
Mistrovský zápas // Skřipov
logo.png
logo_sfc.png

TJ RADUŇ (SKŘIPOV)

SFC Opava "C"

0 : 14

střelci branek: 

MLADŠÍ ŽÁCI // sobota // 25.9. // 13:30
Mistrovský zápas // Štáblovice
logo_stablovice.png
logo.png

TJ RADUŇ (SKŘIPOV)

Štáblovice

4 : 0

střelci branek: 

Okresní přebor St. přípravka 1+5 sk.B
PŘÍPRAVKA // pátek // 22.10.
Mistrovský zápas // Kylešovice
logo_kylesovice.png
logo.png

TJ RADUŇ

Kylešovice

5 : 8 

střelci branek: 

4x Petruška Tobiáš, 4x Petruška Vojtěch

PŘÍPRAVKA // úterý // 19.10. 
Mistrovský zápas // Hradec n. M.
logo_hradec.png
logo.png

Hradec n. M.

TJ RADUŇ

8 : 6 

střelci branek: 

3x Petruška Tobiáš, 3x Petruška Vojtěch

PŘÍPRAVKA // pondělí // 4.10.
Mistrovský zápas // SFC 
logo_slavkov.png
logo.png

SFC Opava "A"

TJ RADUŇ

5 : 7 

střelci branek: 

4x Petruška Tobiáš, 2x Petruška Vojtěch, Martínek Tomáš