Rozlosování nové soutěžní sezóny

Aktualizace: 24. srp 2020

Do soutěžních klání jsme letos přihlásili 6 týmů napříč všemi věkovými kategoriemi.

Aktuální rozpis zápasů a výsledky můžete sledovat na webu v sekci VÝSLEDKY https://www.tjradun.cz/vysledkyDorostenci (starší i mladší) budou hájit naše barvy v Krajském přeboru. Po výborné loňské sezóně si zasloužili postup mezi elitu této věkové kategorie.

Také ostatní týmy zahájily intenzivní tréninkovou přípravu, aby i letos byly raduňské klubové barvy vidět na co nejvíce hřištích v našem regionu. Pokud byste měli zájem podílet se na tomto úsilí, pak kontakty na trenéry a rozpis tréninků naleznete na webu v sekci KONTAKT https://www.tjradun.cz/kontakt


Pro horlivé ultras kompletní rozpis zápasů ke stažení zde :-)

ROZPIS TJ Radun 2020-2021 podzim
.docx
Download DOCX • 16KB
87 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Tělovýchovná Jednota Raduň,z.s.

Ve Mlýně 290

Raduň

747 61

email: radunfotbal@seznam.cz

© 2020 by Máros.

číslo konta - 107-9458770227/0100

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now